Kuidas tellida?

• Helistage 505 5702 või 767 9702. Lepime kokku, mis jõele, mis kuupäeval, mis kell ja mitmekesi tulla tahate. Üldjuhul on kanuus 2 inimest.

• Kui tuleb lapsi, siis mitu, ja laste vanused (lastega peab selge sott olema eelkõige päästevestide pärast, need on kaalu järgi). Otsustame, mitu kanuud teil vaja läheb. Kanuus on reeglina 2 tegijat (s.t. mõlavad ise) inimest. Tüdrukud alates 12-13 a. ja poisid alates 10-11 a. saavad üldjuhul ise hakkama (suurepärane võimalus teismeliste vanematele veeta rahulik päev omaette kanuus – ja rahulik õhtu takkajärgi, kui väsinud võsukesed on varakult voodisse une hõlma vajunud.) Väiksemad lapsed istuvad kanuus kolmandate-neljandatena keskel.

• Erivajadustega inimesed ja need, kes parasjagu kipsi kannavad, istuvad kolmandana keskel, kui nad mõlada ei saa.

• Lepime kokku kohtumispaiga. See tuleb kirja panna JA kiri kaasa võtta, kui jõe poole sõitma hakkate. Populaarsemad kohtumispaigad on matkade tabelis lingiga olemas, ülejäänute instruktsiooni kohaletulekuks saab telefonitsi.

• Lepime kokku, kas tulete oma bussi (kas juht tuleb jõele või ootab kaldal?), autode (juhid viivad oma masinad matka lõppu, meie transport toob juhid algusesse tagasi), jalgratastega (meie viime matka lõppu) või jalgsi (pambud-kotid meie saatemasinasse).

• Kui grupis on paaritu arv inimesi, siis vaatame kohapeal. Võimalusel paneme “kaasa” mõne oma retkejuhi, kel on siis enamasti ka mõningaid töökohustusi ja ta peab olema esimene või viimane kanuu koos kliendiga. Või teeme kolmese kanuu.

• Kui on inimene, kellele te kindlasti retkejuhti kanuusse tahate (eakas, kartlik, eriti väikese lapsega vms.), tuleks sellest retke tellimisel rääkida ja lepime kokku (hind ei tõuse).

• Armas oleks täpselt kohal olla (NB! Arvestada tuleb suviste ohtrate tee-remontide ja pindamistega!), on vähem jorutamist – kui olete autodega, siis viime retke algul autod lõppu ära ja toome juhid tagasi, ja on tüütu, kui pikalt ootama peab. Eks juhtuda võib muidugi kõike, siis püüdke helistada, mõtleme midagi välja. Kanuusid me tavaliselt varuga kaasa ei võta, nii et ka eelmisel õhtul tasub helistada, kui teil midagi muutub (tuleb rohkem või vähem rahvast, kui plaanis oli). MAKSTA saab sularahas kohapeal või arvega. (välja arvatud kaardiga, terminaalide nappuse tõttu Eestimaa kaunis looduses).